Зберігай правильно

Незабаром наступить зима, кожен автовласник вже а може скоро змінить шини на зимові. Виникає питання, а як зберігати літні шини, а влітку навпаки зимові!
1_min.jpg
Якщо не правильно зберігати шини, це може призвести до їх пошкодження яке унеможливе їх подальше використання.
Шини можна зберігати як окремо так і впарі з дисками, все залежно від того як Ви переходите на зимові шини. Звичайно якщо у Вас два комплекти, зимовий та літній то це чудово, але є випадки коли диски одні і для зими і для літа.
Так ось запам'ятайте, шини з дисками МОЖНА складати в стопку один на одного або підвішувати кожен окремо, але НЕ МОЖНА ставити поруч (паралельно) один з одним.
Шини без дисків навпаки МОЖНА ставити поруч (паралельно) один з одним, і НЕ МОЖНА складати в стопку один на одного або підвішувати.
Зберігай шини правильно !!!
photo_2021_10_26_21_48_50.jpg
Winter is coming soon, every car owner may soon change tires for winter. The question arises as to how to store summer tires, and winter on the contrary!
If the tires are not stored properly, they can be damaged and it is impossible to use them again.
The tires can be stored both separately and paired with discs, depending on how you switch to winter tires. Of course, if you have two sets, winter and summer, that's great, but there are cases when the discs are the same for winter and summer.
So remember, tires with discs CAN be stacked on top of each other or hung each separately, but can NOT be placed next to (parallel) to each other.
Tires without discs, on the other hand, CAN be placed side by side (parallel) to each other, and CANNOT be stacked on top of each other or hung.
Save the tires correctly !!!
084d9c723e0321bb999f8ddd741a7788.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment