Spotkanie pl-travelfeed Polska

Chatka Włóczykija, Jamna

Hej Grupowicze @pl-travelfeed
@asia-pl @eivor @ewkaw @hallmann @ilodz24hd @jocieprosza @katiefreespirit @lumafi @marekwojciakcom @marianomariano @mciszczon @olusiu @ptaku @racibo @sk1920 @verticallife @wadera ... (@browery proszę o reblog / oznaczenie nieuwzględnionych tutaj)

Wracam do pomysłu spotkania w realu. Z kilkoma z Was miałem okazję się poznać i trochę przewędrować. Podejmuję się organizacji spotkania w większym gronie. Kto chętny?

Plan

Kiedy -- Edit --

Weekend 8-10.10

  • poprzedni weekend już został w międzyczasie zarezerwowany

Gdzie

Chatka Włóczykija, Jamna (Pogórze Rożnowskie, umownie pod Tarnowem). O sobie piszą tak:

Chatka położona jest w Jamnej. Jest to drewniany domek mający oddawać klimat tej turystycznej miejscowości. Naszym zamysłem jest stworzenie komfortowych warunków wypoczynku w ustronnie położonym gospodarstwie agroturystycznym. Jesteśmy otwarci na podejmowanie grup, rodzin jak i turystów indywidualnych szukających intymności i spokoju. Przede wszystkim jest to miejsce dedykowane osobom pragnącym pielęgnować dobre relacje pomiędzy sobą i pogłębić więzy rodzinne i wzajemne relacje wśród znajomych.

Mają sporo opcji noclegowych:

Całość podzielona jest na cztery niezależne części. W "Chatce Włóczykija" 4 pokoje pok. 1-5os, " Muminkach" tu znajdują się 3 pokoje (każdy max 3-4 os.). "Salon Paszczaka" - tu jest duża sala z kominkiem i aneksem kuchennym, gdzie na poddaszu z balkonem możemy przenocować 5-6 os. Czwarta część to "Apartamencik Migotki" pokój z samodzielnym węzłem sanitarnym aneksem kuchennym dla 2-4os. Ponadto jest możliwość dodatkowych noclegów w sąsiednim Schronisku Dobrych Myśli w pokojach gościnnych z łazienkami, dla ok 15 os.

schemat pomieszczeń w Chatce Włóczykija

Co / Jak

Sobotę i część niedzieli przeznaczamy na Włóczykijowanie. Kilka propozycji:

Słowem - w okolicy jest co robić. Możemy razem, możemy się podzielić na podgrupki. Duży potencjał dla blogów krajoznawczych (i kroków @Actifit :-) )

Pomiędzy sobotą a niedzielą mamy jesienny wieczór na długie Polaków rozmowy :-) do których dołączymy zdalnie @lesiopm @rozku @cezary-io @grecki-bazar-ewy i kto nie będzie mógł być z nami na miejscu

Za ile?

Nocleg - w zależności od wybranej opcji, 70-100zł od osoby. Myślę, że jako grupa możemy negocjować - im więcej nas będzie tym większe pole manewru.

Dojazd - Z mojej strony przyjazd w piątek wieczór. Z aglomeracji Śląskiej / Krakowa mogę zabrać 4os., kosztami paliwa dzielimy się

Jedzenie - każdy sobie, przy większej grupie mógłbym wynegocjować żywienie zbiorowe

Co potrzeba?

Chęci z Waszej strony i deklaracji odnośnie terminu

Jak się dogadamy?

Zacznijmy od komentarzy pod tym postem. Potem albo Discord (merthin#6037) albo utworzę prywatne wydarzenie na mojej stronie Klub Włóczykijów na FB

Przeczytajcie, pomyślcie, zerknijcie w kalendarze i umawiamy się. Ja zajmę się organizacją i biorę na klatę późniejsze skargi i zażalenia :-)

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
31 Comments