HIVE POWER dla nowych kont

img_6295.jpg

Jeśli właśnie założyłeś nowe konto na Hive i zastanawiasz się dlaczego masz problemy z pisaniem postów lub komentarzy, to poniżej znajdziesz odpowiedź i rozwiązanie tego problemu.

Niestety nowe konta tworzone bezpłatnie mają zerowy poziom Hive Power (HP), co z kolei przekłada się na znikomą wielkość Resource Credits, które pozwalają na podejmowanie akcji na blockchainie (od pisania postów i komentarzy, przez głosowanie, a na samodzielnym zakładaniu nowych kont skończywszy). Poziom RC naszego konta można sprawdzić tutaj: hiveblocks.com/@fundacja. Wystarczy zmienić login w adresie i można sprawdzić swoje.

screenshot_2021_01_26_fundacja_hive.png

Hive Power to "zamrożony" (a w zasadzie "stejkowany") token Hive. Domyślnie połowa autorskiej nagrody za post jest wypłacana w HP. Dlatego na samym początku pisząc posty warto kliknąć w ADVANCED.

screenshot_2021_01_26_publish_peakd.png

I zmienić na: 100% Hive Power.

screenshot_2021_01_26_publish_peakd_1_.png

Wówczas całą nagrodę będziemy otrzymywali w formie Hive Power. Dzięki temu jest duża szansa, że po wypłacie z pierwszych postów problemy z Resource Credits znikną.

Dodatkowo @fundacja od jakiegoś czasu przyznaje nowym kontom czasową delegację 10 HP. Powinna ona wystarczyć na prowadzenie aktywności bez żadnych problemów. Aby ją otrzymać wystarczy napisać komentarz pod niniejszym postem.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments