Aktywne dyskusje na Sarmacji

Szanowni a zacni!

Jak co piątek spieszę z informacjami o trwających na naszej Społeczności dyskusjach. W tym tygodniu największe emocje wzbudził post dotyczący szczepień na COVID, niewątpliwie jest to rozpalająca wszystkich tematyka bo dotyka zarówno naszych wolności i praw osobistych jak i po prostu naszego zdrowia. Kogo ominęła ta dyskusja, pomimo emocji tam obecnych, polecam do niej zajrzeć.

3 dni temuChocim 1621 - preludium
Ostatni komentarz: 1 dni temu, artykuł pierwszy z serii o wielkim zwycięstwi pod Chocimiem, komentarz pod postem dodaje do tego opisu rocznicę śmierci Hetmana Żółkiewskiego.
5 dni temuTematy Tygodnia - zmiana zasad
Ostatnie komentarze: 1 dni temu, dyskusja o tym co zrobić, by więcej osób chciało konkurować w Tematach Tygodnia.
6 dni temuPreparaty przetestowane, przebadane i bezpieczne? (Riposta)
Ostatnie komentarze: 4 dni temu, Wspominana wcześniej dyskusja o szczepianiach ich sensowności, o zagrożeniach, o segregacji.
9 dni temuJestem Pasożytem
Ostatnie komentarze: 5 dni temu, bardzo ciekawy, osobisty post Barbarossy i dyskusjach która zeszła na temat ekonomii światowej.
6 dni temuMarsz Wolności i Suwerenność
Ostatni komentarz: 6 dni temu, gorzka refleksja dotevo o wszelkich manifestacjach w Polsce, zgadzacie się z nią?
24 dni temuriposta - Co byłoby tańsze?
Ostatnie komentarze: 5 dni temu, a może by tak wpuszczać ale zmuszać migrantów do pracy? A jak nie pracuje, to deportacja.

I to na tyle jeśli chodzi o aktywne posty na naszej społeczności. Do zobaczenia w kolejnym takim raporcie już za tydzień. Serdeczne podziękowania dla @dotevo za skonstruowanie skryptu.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments