Aktywne dyskusje na Sarmacji 24.09-01.10


Szanowni a zacni!

W tym tygodniu chociaż nie pojawiło się wiele nowych postów, to mieliśmy wiele ciekawych dyskusji i komentarzy, nawet więc jeśli widzieliście posty w naszej społeczności, zachęcam bardzo gorąco do przejrzenia bieżących dyskusji:

4 dni temuTematy Tygodnia #2 - Głosowanie
Ostatni komentarz: dzisiaj, trwa głosowanie na najlepszy post tygodnia mamy już głosy od 5 użytkowników, czekamy na kolejne i zachęcam to tak obszernych uzasadnień jak @dotevo nam przedstawił, dużo przyjemniej odbiera się takie głos :)
2 dni temuJestem Pasożytem
Ostatnie komentarze: 1 dni temu, Dość ożywiona dyskusja o tym jak @barbarossastudio dorobił się inwestując w farmę botów do gry w Splinterlands
3 dni temuWynajem jest fajny póki wszystko się układa
Ostatnie komentarze: 2 dni temu, Duża i bardzo ciekawa dyskusja razem i z postem o tym dokąd światowy system gospodarczy dąży, jakie są plusy jakie minusy i największe zagrożenia.
6 dni temuTematy Tygodnia #3
Ostatnie komentarze: 2 dni temu, Obszerna debata na temat jednego z postów i roli KK w historii Polski. Wielka szkoda że @maciejficek poprzestał na komentarzu, bo był by z tego dobry post. Delikatnie się też przypomina @mariuszkarowski, który w najpopularniejszym komentarzu obiecał(a przynajmniej tak to odebrałem) napisać coś na temat nr 1 ;>
26 dni temuWraca zdalne nauczanie? Czy to ma sens?
Ostatni komentarz: 6 dni temu, nowy wątek w dyskusji o sensowności zdalnej nauki i ciekawa propozycja przełożenia doświadczeń z uczelni wyższych na nauczanie we wcześniejszych etapach nauki.
26 dni temuRiposta poszczepienna ciekawostka
hive.blog/0x0/https://images.ecency.com/DQmbEcydPxQV1am2CdWir7p6LdU2LCt1PNR3ZwWYDTFts1S/img_1926.jpgOstatni komentarz: 7 dni temu, mamy na chyba już zakończenie tego "wątku" odpowiedź @grecki-bazar-ewy z jej weryfikacji eksperymentu Hallmanna, sprawdźcie co napisała :>
17 dni temuriposta - Co byłoby tańsze?
Ostatni komentarz: 7 dni temu Dotevo proponuje by uchodźców zamiast do kontenerów, wysyłać do sadów, niech zbierają jabłka, zgadzacie się z tym?

I to na tyle jeśli chodzi o aktywne posty na naszej społeczności. Do zobaczenia w kolejnym takim raporcie już za tydzień. Serdeczne podziękowania dla @dotevo za skonstruowanie skryptu, już możemy powiedzieć że sprawdza się, sam odkryłem dzięki niemu 3 komentarze które inaczej bym przeoczył!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments