Aktywne dyskusje na Sarmacji


Szanowni a zacni!
Rozpoczynamy tym postem nową "serię" wpisów, które miejmy nadzieję będą w przyszłości bardziej zautomatyzowane, a na celu mają aktualizować stan dyskusji pod postami. Ponieważ chciałbym w społeczności wspierać dyskusję, bo tzw interakcje są niezwykle ważne dla przyjemności pisania, będziemy informować o tym pod jakim postem pojawiają się nowe komentarze. Jest to realizacji pomysłu @dotevo, która to również jest możliwa dzięki niemu, ponieważ stworzył skrypt który sprawdza społeczność i daje info gdzie pojawiły się nowe komentarze. Dzięki temu jeśli jakaś dyskusja trwa pod starym postem, nawet i po roku wciąż będziemy o niej informowani i będziemy mogli łatwo do niej zajrzeć. Myślę że to świetna sprawa. W tej chwili raz że społeczność jest dość mała, a i jej historia jest krótka więc może nie będzie to aż tak znaczące, niemniej gdzieś trzeba zacząć :)

1 dzień temuSARMACJE dwie
Ostatni komentarz: 11 godzin temu, rozmowa o Sarmacji i jej poznawania
3 dni temuTematy Tygodnia #2 - przedłużenie i rozszerzenie
Ostatnie komentarze: 2 dni temu, zgłoszenie postu i ogólne rozważania na temat inicjatywy
6 dni temuNa Starej Mapie Obraz Utopijny
Ostatnie komentarze: 5 dni temu, dyskusja o twóczości Jacka Kaczmarskiego w temacie historycznej Sarmacji
5 dni temuSylwetka żołnierza polskiego / Polish soldier silhouette
Ostatnie komentarze: 3 dni temu, dużo ciepłych słów o zdjęciach autora, jak i o jego zasadzie by wszędzie ze sobą zabierać aparat.
6 dni temuStróże prawa i monopol państwa na przemoc
Ostatni komentarz: 5 dni temu, garść refleksji o tym gdzie zmierzamy (w stronę totalitryzmu) i jakie jest miejsce policji w tym wszystkim
7 dni temuFaszyzm rodzi się wśród ludzi dobrych.
Ostatnie komentarze: 6 dni temu, dyskusja o usilnym wpychaniu ludziom szczepionek i dzieleniu społeczeństwa
19 dni temuRiposta poszczepienna ciekawostka
Ostatni komentarz: 8 dni temu, interesująca dyskusja zarówno na temat samego eksperymentu, weryfikacji faktów, jak i... nogi ze zdjęcia
12 dni temu@sarmaticus/sarmatia-spolecznosc
Ostatnie komentarze: 8 dni temu Dyskusja na temat sensowności tej własnie społeczności i ostatni głos @wadera wskazujący na to że na różne inicjatywy jest miejsce na Hive (bardzo dziękuje za Twój komentarz! :))

I to na tyle jeśli chodzi o aktywne posty na naszej społeczności. Do zobaczenia w kolejnym takim raporcie już za tydzień. Serdeczne podziękowania dla @dotevo za skonstruowanie skryptu.
Jestem otwarty na sugestie jak możnaby ulepszyć raport, oraz co możemy jeszcze robić żeby pobudzać zaangażowanie ;)

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments