Перехід на зимовий час

Вже з 30 на 31 в неділю українцям потрібно перевести стрілку годинника назад на одну годину. Цю традицію ми виконуємо два рази на рік, в осени - перехід на літній час і в осени - перехід на зимовий час. Чи потрібний нам цей перехід постійний, чи ні постійно влада задає це питання. І кожно року вирішують щоб прийняти постанову, щоб не переводити час, а залишитись на зимовому часі. Чи буде - це зручно українцям жити за одним часом, чи ні?!
Пам’ятаю нам вчителька з історії розповідала, що годинники почали переводити заради сільського населення. Уявіть як би ми жили за літнім часом в зимку о восьмій годні ще було темно. А влітку о третій ранку вже світило сонце. А про захід і схід взагалі мовчу, на сході в два часа ночі сонце світило, а на заході в зимку і о дев’ятій ранку було би темно. Тому нам тільки і потрібно кожної весни та осені переводити години. Країна в нас велика і живемо за одним часовим поясом.

img_3422.jpg

foto

From 30 to 31 on Sunday, Ukrainians need to turn the clock back one hour. We perform this tradition twice a year, in autumn - the transition to summer time and in autumn - the transition to winter time.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now