Wieści z Królestwa

obraz.png

Wrzesień powoli dobiega końca. Dziś i jutro są organizowane w KBK ostatnie w tym miesiącu herbertowe warsztaty plastyczne. Kolejne w październiku, ale do przeprowadzenia zostały już tylko trzy spotkania. Dziewczyny (@foggymeadow, @emiliagarbien, @karolinadrygala) prowadzą świetne zajęcia, wszystkie materiały są na miejscu, więc polecam.

img_2173.jpg

img_2172.jpg

W październiku wracamy do cotygodniowych spotkań poświęconych Zbigniewowi Herbertowi i jego twórczości. Obecna przerwa spowodowana jest wyjazdem @filippal'a na Sycylię.

Już jakiś czas temu pojawił się pomysł, aby prowadzić w KBK lekcje włoskiego, a w zasadzie to łączone lekcje polsko-włoskie. Pierwsze w październiku, albo w listopadzie. Wiele zależy jednak od sytuacji. Zwłaszcza mojej.

W październiku rozpoczynam studia i możliwe, że godziny otwarcia Królestwa zostaną przez to zmienione (jeśli nie uda się odpowiednio dostosować planu zajęć lub/i znaleźć dyżurujących). W dodatku na dniach rozpoczyna się remont elewacji kamienicy przy Biskupiej 18. Wchodzi w to renowacja okien w KBK, co może nieco dezorganizować pracę. Czas pokaże...

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now