Nowe rozdanie - Polish HIVE

Blockchain HIVE wystartował w piątek 20.03.2020r. Na początku zdarzały się małe problemy techniczne, jednak obecnie działa on już stabilnie. Pora zatem spróbować zrobić coś nowego.

Jakiś czas temu (jeszcze na STEEM) została założona społeczność - Polish HIVE. Ma ona na celu stworzenie miejsca w sieci HIVE, gdzie można dzielić się treściami tworzonymi przez polskich autorów oraz wspieranie tychże twórców. Zależy nam, aby społeczność była aktywna i żyła własnym życiem 😉 jej rozwój jest więc również w Twoich rękach.

Już teraz możesz pomóc nam budować Polish HIVE. Jak? Są na to dwa spodoby:

  1. Dołączenie do społeczności.
    Możesz to zrobić za pomocą peakd.com lub przez hive.blog wybierając opcję SUBSCRIBE.

  2. Tworzenie treści w społeczności.

Wybierając dowolną z tych opcji pomagasz tworzyć nasz własny kąt na blockchainie HIVE.


Poniżej znajduje się tutorial jak tworzyć wpisy w społecznościach.

Pisanie postów w społeczności - interfejs peakd.com

Po zalogowaniu się należy wybrać na pasku górnym opcję Communities, a następnie w sekcji MY COMMUNITIES* wybrać społeczność Polish HIVE.

Gdy będziemy na stronie społeczności klikamy niebieski przycisk WRITE A POST.

Po jego wybraniu zobaczymy standardowe okno tworzenia postu z dodatkową informacją o tym, że zamierzamy publikować w społeczności.

Drugim sposobem pisania postów w społeczności poprzez peakd jest wybranie standardowo opcji Create a Post po kliknięciu ikonki ołówka.

A następnie należy zmienić miejsce tworzenia treści z My Blog na Polish HIVE.Pisanie postów w społeczności - interfejs hive.blog

Po zalogowaniu się do hive.blog wybieramy z sekcji My subscriptions (znajdującej się po lewej stronie) opcję Polish HIVE.

Następnie klikamy znajdujący się po prawej stronie niebieski przycisk NEW POST.

Przeszliśmy do standardowego formularza pisania postu. Ma on jednak wybraną opcję tworzenia wpisu w społeczności.Trzeci sposób pisania postów w społeczności

Nowe posty w społeczności można publikować korzystając bezpośrednio z linków podanych w punkcie pierwszym klikając niebieski przycisk WRITE A POST (peakd.com) lub NEW POST (hive.blog). Tym sposobem można tworzyć posty nie będąc członkiem społeczności.


Zachęcamy do włączenia się w rozwój Polish HIVE 🙂

Do zobaczenia!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
22 Comments