Hive na mobilu

Osobně nejsem žádným velkým fanouškem mobilní aplikace určené pro interakce s naším oblíbeným blockchainem. Chcete-li vytvořit něco hodnotnějšího, spíš než po mobilu budete muset stáhnout po počítači, nebo minimálně po tabletu. Už jen proto, že napsat obsáhlejší článek je i na slušně velkém mobilu dost zdlouhavé. A i mobilem vyfocené fotografie si lépe prohlédnete a upravíte na počítači. Přesto existuje slušná appka, se kterou se dá číst a komentovat. Tedy nejméně jedna, možná jich je víc.

Jmenuje se Ecency a nabízí i slušnou a rychle šlapající prohlížečovou verzi, byť se v tomhle ohledu nemůže rovnat Peakd. Nicméně výhodou je sdílená galerie appky a prohlížečové verze. Pokud tedy nemáte telefon synchronizovaný s nějakým cloudem, abyste mohli fotky snadno a bezdrátově převádět do libovolného počítače, který zrovna máte po ruce, je tahle funkcionalita dost užitečná. Když fotky nijak needituju, což dělám opravdu vzácně, přijde mi to efektivnější než iCloud.

image.png

Krom toho vás Ecency drobně odměňuje. Za komentování, hlasování nebo i jiné druhy aktivit dostanete body, které lze směnit za propagaci vašeho článku u ostatních uživatelů Ecency (hodí se u článků psaných kvalitní angličtinou či jiným světovým jazykem) nebo hlas o docela slušné hodnotě, v závislosti na počtu vašich bodů a aktuální hodnotě hive jde o desítky centů až jeden dolar. Nic závratného, ale jednou za čas to potěší. Tím spíše, že prázdniny budou letos opět na cestách. Alespoň doufám, už mám cestovatelský absťák :)

Každopádně na iPhone šlape Ecency jako švýcarské hodinky, slušně by měla fungovat i na Androidu - nezaznamenal jsem žádné výraznější stížnosti. Takže za sebe mohu doporučit.Horké dny a začínající léto si, zdá se, vybírají svou daň, česká aktivita na Hive zlehka upadá. Za poslední týden tak vzniklo jen 49 #cesky psaných článků, za nimiž stojí těchto 20 autorů:

@birdwatcher
@bucipuci
@cracksue
@eli1
@godfish
@greenmask9
@hairyfairy
@holdonla
@jjprac
@krakonos
@kytka
@livadija
@mcmira1
@paprik
@pavelsku
@petrvl
@softa
@tazi
@womic
@zirky

pr_vcela.png

13 Comments