Vyhodnocení sportovního průzkumu (Czech language only)

Hezký den vespolek!

Minulý týden jsem mezi českými Hivers provedl malý průzkum, abych zjistil, jak je na tom naše komunita se sportováním a dnes přináším jeho slíbené vyhodnocení.


IMG_20170816_152737.jpg

Ilustrační foto (hřiště v Playa del Carmen v Mexiku, kam jsem chodil házet na koš)


V první řadě bych ještě jednou rád poděkoval všem účastníkům tohoto průzkumu. Když započítám i příspěvek vlastní a Krakonošův (byly to právě naše společné debaty na téma sportování, co mě přimělo ten průzkum udělat), tak se celkový počet respondentů zastavil na čísle 16. Nevím, do jaké míry lze tento vzorek považovat za reprezentativní, ale jiný nemám, tak budu vycházet z něj. V rámci co největšího zjednodušení průzkumu jsem respondenty požádal, aby se sami na základě svého subjektivního pocitu zařadili do kategorie "sportuji" nebo "nesportuji" a pak případně ještě doplnili, co chtějí. Z celkového počtu 16 respondentů se za "sportující" považuje 10 lidí a za "nesportující" 6. Nechci odhadovat, jak jsou na tom ti, kteří se průzkumu nezúčastnili, ale podle těchto výsledků to vypadá, že moje domněnka, že nás i tady v této (poměrně specifické) bublině sportuje většina, by nemusela být daleko od pravdy a to jsem rád :)

Pokud vás zajímá kdo jak hlasoval a co na sebe k tématu sportování prozradil, mrkněte na původní článek.

Na závěr bych rád přidal ještě jednu drobnou, nesouvisející poznámku/prosbu. Všiml jsem si, že se v Bucíkově soutěži Around the World rozmohl takový nešvar. Vítězové shrábnou ceny a ani se neobtěžují poděkovat, natož nějak ocenit snahu organizátora. Sám tady pořádám různé soutěže už dlouho, takže dobře vím, jak nevděčná tahle role může být. Počet účastníků soutěže Bucíkovi pořád roste (tak, že na tom nejspíš už delší dobu prodělává, protože jeho payouty nepokryjí ani ceny pro vítěze, nemluvě o času, který nad tím stráví...), ale u postů, ve kterých vítěze vyhlašuje, byste často hledali komentáře marně... Tak na to příště myslete, až zas něco vyhrajete ;) Vás to nestojí nic víc než pár vteřin času, ale organizátorovi to udělá radost a dodá motivaci do další práce (vlastní zkušenost). Díky.
This post was created by me for the Hive blockchain exclusively. All rights reserved.7ohP4GDMGPrUMp8dW6yuJTR9MKNu8P8DCXDU9qmmivwA3A1QLkipSxWEChTncCX3jvtMRvcYq1rkYyx9mzv36Uegna899gd6PWdp.jpg


Thank you for visiting my blog. If you like posts about Nature, Animals, Ecology, Crypto, Traveling, Sport, Photography and discovering secrets and beauties of the World, feel free to follow me as these are the topics I mostly write about. Have a wonderful day and keep on hiving, guys! :)

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
14 Comments